Először is -ha lemaradtál volna róla- tájékoztatlak, hogy 8 évvel ezelőtt (az ágy szélén zokogva) az életkorom számontartására bevezettem a 16-os számrendszert, így idén december 3-án ünneplem a 27et!! Jupppiii! A mérhetetlen kedvességedből fakadóan átutalt 1000-1500 jómagyar forintodból pedig borsodi, hátrányos helyzetű gyerekek fognak tanulni, okosodni, agysejteket erősíteni. Nagy pacsi érte!! Állítólag valami vállalást is illik tenni mindezért cserébe, ezért én megígérem, hogy harmadikáig - lenyomok 27 fekvőtámaszt - lefutok 27 métert - lefogyok 27 dekát - beillesztek a helyére 27 db puzzle-t Bia kirakójába :O Szóval kérlek, te se légy rest!! Dobj egy-két (három?) öccázast hozzá a gyűjtéshez! Köszi és Pacsi
