Kedves Világ! 43 éves lettem. Ez azt jelenti, hogy 13 éve része az életemnek az InDaHouse, hiszen 30 évesen döntöttem el, hogy "egy életem, egy halálom, megpróbálom". Volt egy világmegváltó álmom és azt gondoltam, a fiatalságomat jelentő 20-as éveim végén itt az ideje komolyan venni az életet, és ha van egy ilyen álmom, akkor azonnal bele kell vágni a megvalósításába. Hát, túl a negyvenen természetesen azt gondolom, hogy a 30-as éveim is a fiatalságomhoz tartoztak, és biztos így fogom gondolni 50 évesen is a 40-es éveimről, bár azért most már nem lehet figyelmen kívül hagyni az öregedés jeleit a testemben... De ez most nem a panaszkodás helye. Mivel az InDaHouse most is az életem egyik középpontja, annak vezetőjeként ugyanúgy le kell hoznom a csillagokat az égről, ahogy azt 13 évvel ezelőtt az alapításért meg kellett tennem. Ma már nem egy rózsaszín álom a tét, hanem 337 gyerek fejlődésének a támogatása. A születésnapom alkalmából arra kérlek titeket, segítsetek, hogy fenntarthatóan tudjunk működni! Szeretnék 43.000 forintnyi rendszeres adományt gyűjteni! Tehát havi 43.000 forintot! Ez majdnem elég egy gyerek éves részvételére a programban. Tehát arra kérlek, gondold át, hogy mennyit tudnál havi szinten a világmegváltó álmomra szánni, ami ma már 337 gyerek álma. Nem baj, ha csak 1 ezrest! Az 12.000 egy évben, az is egy látható összeg! És nekünk az a fontos, hogy rendszeres támogatásként jöjjön be, mert azzal tudunk számolni évről évre. Az egyszeri adományokkal nem annyira, arra csak számítani tudunk és aztán vagy bejön, vagy nem. Köszönöm szépen!
